Skip Navigation LinksHome > Další vzdělávání > Certifikované studium
Magisterské programy
Magisterské programy obrázek

Cedupoint nabízí kompletní studijní plán pro vedení projektu

1. Studijní plán kurzu

83 Degrees South nabízí jeden z nejucelenějších školicích programů týkající se vedení projektu pro začátečníky, manažery i zkušené odborníky. Nabízíme akreditované školení OGC a certifikaci v:

  • PRINCE2® - představuje základní metodologii projektového managementu
  • MSP® - program umožňující vést více projektů
  • M_o_R® - se soustřeďuje na řízení rizik
  • P3O® - představí portfolio, programové a projekt podporující příslušenství
Change Management – pomůže Vás provést změnou a transformací, a protože každý ve vašem týmu je důležitý, tak jsme připravili:
  • Project Managers for Non-project Managers – toto školení umožní zapojit všechny zaměstnance do projektu, což podpoří vedoucí projektu
  • The PRINCE2® Summer School – spojuje nejlepší školicí postupy sdílené jak mezi začátečníky, tak i odborníky. Abysme uspokojili Vaše potřeby vzdělávání tak pružně, jak je to jen možné, nabízíme Vám program Foundation, Practitioner nebo možnost kombinace Foundation & Practitioner. Samozřejmě jsou také všechny naše školení dostupné i pro Vaše vlastní in-house programy.Všechny in-house kurzy mohou být přizpůsobeny podle Vašich potřeb a obchodních plánů. Pokud chcete rozvíjet znalosti a dovednosti, které zde nejsou výslovně uvedeny, tak nás prosím kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme splnit Vaše požadavky při poskytnutí vzdělávacího řešení, které hledáte.

2. Délka kurzu

Naše kurzy probíhají od 1 do 5 dní v závislosti na hloubce znalostí, které chcete dosáhnout. Pro každý kurz si můžete připojit Úvod (1 den), Základní program (3 dny) a/nebo Odborný program (2 dny). Odborné programy doporučujeme pro klienty se základními znalostmi daného předmětu.

3. Certifikace

Naše akreditované kurzy obsahují volitelné certifikační zkoušky jak pro studenty programu Foundation, tak i Practitioner. Zkoušky v obou programech se konají odpoledne v poslední den školení. Splnění kurzu Foundation představuje prerekvizitu pro absolvování zkoušky programu Practitioner. Večerní konsolidace a přípravné práce jsou nutné k získání maximálního užitku z kurzu.

4. Místo konání kurzů

Vybrali jsme moderní a inspirující prostor pro vzdělávání, nacházející se přímo v srdci areálu ČVUT. Samozřejmě jsou zde i jiné možnosti, jako je konferenční prostor NTK (národní technické knihovny), nebo u některého z našich hotelových partnerů.
Naši klienti si užijí bezplatnou prohlídku malebného starého města s průvodcem. Také si při užívání virtuální prohlídky středověku zarelaxují u popíjení lahodného Plzeňského piva.

5. Zkušení a akreditovaní lektoři

Všichni lektoři v našem akreditovaném tréninkovém programu prošli přísným schvalovacím procesem pod vedením společnosti APM, na kterou dohlíží OGC. Jsou to zkušení manažeři, kteří mají praxi z celé řady průmyslových odvětví.

Použití kombinace lektor-manažer je velkou výhodou pro klienty a zajišťuje, že příklady z praxe jsou současné a že školení, ačkoli se drží učebních osnov, je také praktické.

6. Jasné stanovení ceny a transparentní hodnota školení

83 Degrees South je průkopníkem Value Based Learning. Věříme ve srozumitelné a transparentní stanovení ceny produktu, abysme Vám zpřístupnili jednoduché vypočítání ceny našeho školení.

Nabízíme akreditované školení a certifikaci pod vedením zkušených expertů a předkládáme Vám tři jednoduché finanční modely (bez DPH), které budou vyhovat Vašim potřebám a rozpočtu:

Úsporný model – cena 7 490 Kč/den určeno pro klienty, kteří si hlídají rozpočet a potřebují pouze školení a odbornou přípravu a nepotřebují tištěné materiály a certifikaci.

Certifikovaný model – cena 9 900 Kč/den určeno pro klienty, kteří chtějí certifikaci a plnou podporu k úspěšnému složení zkoušek, včetně všech dostupných tištěných materiálů ke kurzu.

Datum: dle dohody

Místo: ČVUT - FEL, Technická 2, učebna bude upřesněna, případně vaše prostory

V případě zájmu prosím kontaktujte Vladimíra Dáňu

Telefon: +420 224 354 024

E-mail: dana@cedupoint.cz