Skip Navigation LinksHome > O nás > Partneři
Partneři

Cedupoint spolupracuje s významnými partnery působícími v technických odvětvích průmyslu, služeb a vzdělávání v Čechách i v zahraničí. Cedupoint je otevřen další spolupráci s cílem zajišťování kvalitního odborného technického vzdělávání klientů.

Partneři obrázek
Logo CVUT

České vysoké učení technické v Praze

ČVUT v Praze je nejvýznamnější technickou univerzitou v České republice, jejíž více než 300-letá tradice svědčí o jejím význačném postavení mezi vzdělávacími a vědeckými institucemi uznávanými v kontextu evropském i světovém. více...

Logo PROFiber

PROFiber

PROFiber Networking s.r.o. se jako bývalá divize Vláknové optiky MIKROKOM s.r.o. opírá o tradici 15tiletého působení v oboru vláknové optiky a optických komunikací.

Logo 83 Degrees South

83 Degrees South

83 Degrees South je lídrem v oblasti tréninku a konzultací. Umožňuje setkání zkušených profesionálů, kteří mají zálibu v neprozkoumaném terénu nebo těch, kteří se nebojí dělat věci odlišně. 83 Degrees South se soustředí především na „Best Management“ v praxi, udržitelnost vedení a inovaci. Centrálu firmy najdete v Dublinu, jejím trhem je však celá Evropa.

Logo Blue Ant

Proventis

Proventis GmbH byla založena v roce 2001 v Berlíně. Současných 25 zaměstnanců se zabývá efektivními a jednoduchými řešeními v oblasti projektového řízení.

Blue Ant je intuitivní, čistě webový produkt... více